www.iskilipliyiz.com
24.09.2018
Çorum /   24°C

06 Ekim 2017 - 00:48
Ak Parti İskilip Kadın Kolları Başkanı belli oldu!
Ak Parti İskilip Kadın Kolları Başkanı belli oldu!

AK Parti İskilip İlçe Kadın Kolları Başkanı belli oldu. Şaziye Şenay’ın Kendi isteğiyle vermiş olduğu istifası sonrasında boşalan koltuğa Emine Bostan atandı. İlçe Kadın Kolları Başkanlığına atanan Bostan, mazbatasını AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam’dan aldı.
Bostan’a yeni görevi AK Parti İskilip İlçe Başkanı Mustafa LEK tarafından tebliğ edildi. Başkan Lek, Emine Bostan’ı tebrik ederek İskilip’te güzel hizmetlerde bulunacakları düşüncesi içinde olduğunu belirterek yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını diledi.
Kadın Kolları Teşkilatın Önemli Bir Parçası
Lek, AK Parti teşkilatı içerisinde kadın kollarının ayrı bir yeri olduğunu hatırlatarak, “Bazen şefkat, bezen nezaket, bazen enerjinizle teşkilatımızın büyük bir parçası oldunuz. Sizlerle birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Kadın kollarımıza bugüne kadar emek vermiş bütün hanım kardeşlerimin çabaları bundan sonra da artarak devam edecek ve partimize güç katmaya devam edecektir” dedi.
Birlikte Güzel Çalışmalar Olacak
Lek, ayrıca AK Parti olarak önlerine çıkan her türlü zorluğa karşın azim ve kararlılıkla AK Parti ilkelerinden ayrılmadan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın kendilerine verdikleri sorumluluk ve güvenin farkında olduklarını belirtti.
Başkan Lek, konuşmasına şöyle devam etti: “Gerçekten AK Partimizin Kadın Kolları teşkilatımız fedakâr, gayretli, istekli ve güler yüzlü çalışmaları ile partimizin başarılı çalışmalarında her daim öncü güç olmuştur. Türkiye genelinde kadınlar AK Parti sayesinde, AK Parti’nin Kadın Kolları sayesinde cesaretle doğruldular ve her alanda varlık göstermeye, her alanda haklarını teslim almaya, her alanda daha güçlü hak mücadelesi yürütmeye başladılar. Allah’ın izniyle bizlerin ve sizlerin gayretleriyle hep birlikte Türkiye’yi büyütürken, hanım kardeşlerimizin hak mücadelesini daha ileri seviyelere taşıyacağız. Sayın Emine Bostan’ı bir kez daha tebrik ederek teşkilat olarak hep birlikte çok güzel çalışmalara imza atacağımıza inancımız tamdır.” dedi
Emine Bostan kimdir.
1979 İskilip doğumlu. Gazi Üniversitesi giyim öğretmenliği mezunu. Eskişehir üniversitesi Sosyoloji öğrencisi. Daha önce AK Parti İskilip teşkilatında 2 dönem Yönetim Kurulu Üyeliğinde bulundu.

 

 İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu habere ilk yorumu siz yapın.