www.iskilipliyiz.com

Video Galeri
Foto Galeri
Web Mobil
Bu haber 919 kez okundu. | Kategori : POLİTİKA
Haberin Tarihi :   25 Haziran 2018 - 04:15

İskilip AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Lek İskilip Halkına Hitap Etti.

Büyüt
Küçült
İskilip AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Lek İskilip Halkına Hitap

 

24 Haziran seçimlerinin sonuçlanması ile birlikte Ak Parti İskilip İlçe Başkanlığı önünde toplanan binlerce AK Partiliye hitap eden Ak Parti İskilip İlçe Başkanı Mustafa LEK açıklamasında;

Cumhur İttifakının Türkiye genelinde almış olduğu %53,60 lık oy oranı ve Sayın Cumhurbaşkanımızın %52,50 lik aldığı oy oranının Ülkemize hayırlar getirmesini yüce yaratandan niyaz ediyorum.     

Bu gün, Karlık-Karaburun-Yalakçay-Kılıçdere-Soğucak-Çatkara-Başmakçı-İbik-Asarcık-Şeyh Köy Kazanmıştır.Bu gün, Musular-Örübağ-Çavuşoğlu-İkipınar-Derekarkın-Oluklu kazanmıştır.Bu gün, Suylan-Yerliköy-Kayaağzı-Aşağıörenseki-Yukarıörenseki-Esköy-Şehirkuruçay-Çukurköy kazanmıştır.Bu gün, Doğangir-Kavak-Seki-Karagöz-Ahmetçe-Onaç kazanmıştır.Bu gün, Ahlatçık, Akpınar, Elmalı-Aluç-Göl Köy kazanmıştır.Bu gün, Sarıkavak-Dağkıyısı-Yaylacıkseki-Hacıhalil-Hallı-Kurusaray-Yanoğlan-Kuzköy kazanmıştır.Bu gün, Karaçukur-Sorgun-Karmış-Seyirçayı-Yalak - Çomu kazanmıştır.Bu gün, Güneyaluç-Karaağaç-Dereseki-İkikise-Saraycık kazanmıştır.Bu gün, Akçasu-Yenice-Yavu-Kutluözü-Beyoğlan-Çetmi-Harun kazanmıştır.

Bu gün, Kuzuluk-Kızılcabayır-Avhatyaka-Aşağışeyhler kazanmıştır.Bu gün, Hacıpiri-Erenler-Bahabey-Tabakhane-Ulaştepe-Uludere-Sakarya-Çavuş-Ekizoğlu-Mutaflar-Büyüktaş-Meydan-Yenicamii-Kaleboğazı Kazanmıştır.Bu gün 64 köyü ve 14 mahallesi ile İskilip kazanmıştır. Bu gün 13 İlçesi ile Çorum Kazanmıştır.Bu gün, 81 vilayeti ile Türkiye kazanmıştır.Bu gün, Irak-Suriye-Filistin-Afganistan-Pakistan-Doğutürkistan-Arakan-Bosna-Arnavutluk-Kıbrıs-Libya-Mısır kazanmıştır.

                Bu gün, Mazlumlar-Mustazaflar kazanmıştır.Bu gün Millet- Ümmet kazanmıştır.

Çıktığımız bu seferde zaferi bizlere bahşeyleyen Rabbime şükürler olsun Hamd olsun.Bu zafer, Tek Millet-Tek Bayrak-Tek Vatan- Tek Devlet diyenlerin zaferidir.Bu zafer, İstiklal-İstikbal-İstikrar diyenlerin zaferidir.Bu zafer, Yeni Kapı Ruhu ile tek yumruk olanların zaferidir.Bu zafer, bir olacağız-iri olacağız-diri olacağızyeniden Büyük Türkiye olacağız diyenlerin zaferidir. Bu zafer, Ülküsü Kızılelma-Gayesi İlayikelimetullah olanların zaferidir.Bu zafer, yedi düvele karşı ALLAH Bizimledir, Allah bize yeter diyenlerin zaferidir.

Bu zafer, CUMHURUN zaferidir.

                Bu zaferle Tam bağımsız Yeniden Büyük Türkiye’nin , Şahlanan Türkiye’nin kapılarını hep beraber açtık. Bu zaferle Yeniden Büyük İskilip’in, Şahlanan İskilip’in kapılarını hep beraber açtık.Bu kapıların açılması için gecesini gündüzüne katan, eşlerinden, çocuklarından, evlerinden, rızıklarından feragat eden, bu kutlu yürüyüşte beraberce yürümekten onur duyduğum ekibime, Çalışma arkadaşlarıma, Ak Davanın Ak Kadrolarına, Ana Kademe Yönetim Kurulu üyelerime, Kadın Kolları Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Gençlik Kolları Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Belediye Başkanıma ve Meclis üyelerine, Köylerimiz hizmetinin büyük Mimarı İl Genel Meclis Üyem Yusuf KAYA’ya, Mahalle Başkanlarım ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Sandık Başkanlarıma, Müşahitlerime vel hasıl Ak Kadrolara Şükranlarımı bildiriyorum.Cumhur ittifakımızın büyük destekçileri Ülkücü kardeşlerime, MHP İlçe Başkanı ve yönetim Kurulu Üyeleri ile teşkilatlarının tüm kademelerine, Cumhur ittifakına destek veren diğer siyasi partilerimize teşekkürlerimi bildiriyorum.Ülkemizin en zor dönemeçlerinde tavrını Devlet ve Milletten yana koyan ve bu uğurda cesurca dim dik yürüyen Sayın Devlet Bahçeli ve ekip arkadaşlarına da şükranlarımı sunarım.

                Bizleri hiç yalnız bırakmayan Muhtarlarımıza, STK’larımıza, Odalarımıza teşekkür ediyorum.

                Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Sevdalılarına, İskilip’in Liderine sevdalı aziz milletine, Cumhurbaşkanımıza büyük bir itimat ile bağlı siz değerli hemşerilerime ne kadar teşekkür etsek azdır. İşte bu zafer, gözyaşlarınız, Umutlarınız, Dualarınız hürmetine bahşedilmiştir. İşte bu zafer Yarabbi Benim Ömrümden Al Ona ver diyenler hürmetine bizlere bahşedilmiştir. İşte bu zafer, Allah Bizimledir deyip inanların, sizlerin hürmetine bizlere bahşedilmiştir. Allah sizlerden razı olsun.Şimdi Vakit İskilip Vaktidir. Vakit Çorum Vaktidir. Vakit Şahlanan Türkiye Vaktidir.

                Yürüdüğümüz bu yolda sizlerle beraber yapacağımız çok iş var. Şimdi birleştirerek daha hızlı gideceğiz. Bunlar, Vesayet Odakları, Dış Güçler ve Onların İş Birlikçileri, Darbeciler, Eylemciler, tamamcılar, Adalet diyerek yürüdükleri yolda teröristlere ve hainlere özgürlük isteyenler, Milli İradeyi hiçe sayanlar bize, Cumhurbaşkanımıza, Ülkemize hep patinaj yaptırdılar. Artık Türkiye’nin kitabında Allah’ın izniyle Patinaj olmayacak. Artık İskilip’in kitabında Patinaj olmayacak. Ve her alanda İskilip – Çorum – Türkiye çok daha önemli adımları, çok daha büyük adımları atacak. Yeniden Büyük İskilip Şahlanan İskilip ve Yeniden Büyük Tam Bağımsız Türkiye, Şahlanan Türkiye hak ettiği yerde olacağından hiçbir şüpheniz olmasın. 

                Bizler şurada bir saat içerisinde toplandık. Bu ne muhabbettir. Bu ne büyük bir aşktır. Bu nasıl Bir sevdadır. Bu aziz millete hizmet etmekten daha büyük onur ve mutluluk olabilir mi? Cumhurbaşkanımız hep söyledi. Biz hep söyledik. Biz bu millete Efendi olmaya değil Hizmetkâr olmaya geldik. Bu güne kadar projesi olmayanlar, yakacaz-yıkacaz-bitirecez diyenler bizim karşımızda konuştu. Ama biz projelerimizle, uygulamalarımızla, yaptıklarımızla konuştuk. Bundan sonrada projelerimizle İskilip için yol almaya devam edeceğiz.

Bundan sonra beraber yapacağımız çok iş var. Birlikte yapacağımız çok iş var. Şahlanan İskilip’in – Şahlanan Türkiye’nin kapılarını beraberce açtık, yine bu yolda beraberce yürüyüp, beraberce üreteceğiz. Gelecek nesillerimizin mutluluğu ve huzurunu beraberce inşa edeceğiz. İskilip’imizi beraberce inşa edip geleceğe hazırlayacağız. Siz bizlere destek olduğunuz sürece Sizlere, İskilip’e büyük bir aşkla hizmet etmeye devam edeceğiz.

                27 Mayısı unutmayacağız-unutturmayacağız, 1960 ila 1980 arasındaki kardeş kavgalarını unutmayacağız-unutturmayacağız, 12 Eylülü unutmayacağız-unutturmayacağız, 28 Şubatı unutmayacağız-unutturmayacağız, Parti kapatmaları unutmayacağız-unutturmayacağız, Mit Tırlarını unutmayacağız-unutturmayacağız, 17-25 Aralığı unutmayacağız-unutturmayacağız, 15 Temmuzu unutmayacağız – unutturmayacağız… Milli iradeye karşı gelinmez. Bu millete sopa gösterilmez. Bu milletin aklı ile dalga geçilmez. Siz bu millete hükmedemezsiniz. Bu millete karşı gelemezsiniz. Bu milleti hafife alamazsınız. Ya bu millete sevdalı olur hizmetkâr olursunuz ya da siyaset tarihinin çöplüğünde kendinizi bulursunuz.

                Bu millet ki, anasız-babasız-evlatsız-gardaşsız kalır da devletsiz kalmaz.  Bu millet haklıyı ve mazlumu yalnız bırakmaz. Bu millete oyun kurulmaz. Bu Millet Malazgirt’te-Söğütte-İstanbul’un Halicinde- Tunada-Viyana Kapılarında- Çanakkale’de – Sakarya’da- Kıbrıs’ta ve o kutlu direnişte, o büyük dirilişte 15 Temmuzda kendisini ispatlamış, İman dolu göğsü ile dim dik durmuş, eğilmemiştir.

                Selam olsun Eşreflere

                Selam olsun Kardelenlere

                Ve Selam olsun kefenim sırtımda diyen Başkomutana

                Helal olsun bu yiğitleri doğuran eli öpülesi analara

                Helal olsun Yenikapı ruhunu yaşatanlara

                Helal olsun darbecilere darbe yapan korkusuzlara

                Helal olsun meydanları dolduran bu güzel insanlara

                Ve helal olsun gövdesini kurşunlara siper eden yürekli adamlara

                İşte bu zafer Allah’ın sizlere hediyesidir. İşte size hediye edilen bu zafer bizlere Ak Kadrolara emanettir. Bu zaferi daha çok çalışarak, daha çok hizmet ederek, gururdan ve kibirden uzak durup bu kutlu yolda ilahi sevda ile yürüyerek hep beraber taçlandıracağız. Hediye edilen bu zaferi bir kahramanlık destanı olarak çocuklarımıza anlatıp yaşatacağız. Şahlanan Türkiye’nin kapılarını hep beraber nasıl açtığımızı şanlı tarihimize hep beraber kaydedeceğiz. Bu günü bayram gibi yaşayacak ve anacağız.

                İşimiz hizmet gücümüz bu aziz millet olacak, 16 senedir olduğu gibi. Sizlere, bu aziz millete hizmet etmekten bizleri Ak Kadroları hiç kimse, hiçbir güç bizi alıkoyamayacaktır. Sizlerin istek ve taleplerini gerçekleştirmek için gece demeyeceğiz gündüz demeyeceğiz büyük bir aşkla çalışmaya devam edeceğiz. İskilibi Yeniden Büyük İskilip yapmak için ne gerekiyorsa onu yapacağız. İskilip’i bu bölgenin cazibe merkezi haline getireceğiz. Bize olan, Ak Kadrolara olan itimat ve inancınızı şüphesiz- mutmain hale getirmek için koşacağız. Başınızı öne eğdirmeyeceğiz. Bu kutlu yoldaki dik duruşunuzu, Sağlam yürüyüşünüzü daha da kuvvetlendireceğiz. Önümüzdeki 5 sene içerisinde İskilip’in şahlanışını açtığımız bu kapıdan hep beraberce göreceğiz.

                Çünkü biz, Ak Kadrolar Rüyalarınızı gerçekleştirmek için doğan kişileriz. İskilip için olan rüyalarınızı, hayallerinizi bir bir gerçekleştireceğiz.

                Hediye edilen bu zafer hayırlı olsun. Ülkemize, Milletimize, İskilip’imize hayırlar getirsin. Gelecek aydınlık günlerimizin müjdecisi olsun. Hepinizi saygı sevgi ve muhabbetle selamlıyor Allah’a emanet ediyorum. dedi.

 

 Sayfayı Yazdır
Print Friendly / PDF
Sosyal Paylaşım
Google
Etiketler :
İsim Soyisim :
E-Mail :
UYARI : Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Uyarı
Güvenlik kodu :
Bu habere ilk yorumu siz yapın.
DİĞER HABERLER
Son Yorumlar
misafir
bu değirmenin özelliği ne.türbe yapalımda gelen giden kaymakamlar başkanlar yapmış olduğu dairelerini
Foother
SOSYAL MEDYA
Facebook Twitter RSS Sitemap
"www.iskilipliyiz.com | http://www.iskilipliyiz.com/"   Tum Hakları Saklıdır. © 2018 - 2019